Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

СІЧ НА ІВАНА КУПАЛА

08.07.2019

05-07 липня на базі Каховського лісництва, на березі Каховського водосховища вчергове проходить табір "Січ на Івана Купала". В таборуванні взяли участь курені Каховської паланки УДЮТ "Січ" "Скіф" (гімназія), "Мандрівник" (СЗОШ № 2), "Джура" (ЗОШ № 4), "Лицарі сонця" (с. Кам’янка) та гості з Одеської області курінь "Калинонька" (с. Калинівка Коноплянської ОТГ). Вперше наказним отаманом табору був призначений Тарас Меркулов (курінь "Лицарі сонця"). Відкриття табору розпочалось традиційним підняттям під Гімн України Державного прапору України та Січового прапору. Право їх підняти було надано наставниками козачат Зубковій Тетяні, Дмитренко Олені, Нечітовському Костянтину, Поліщук Галині та Меркулову Роману. На урочистому відкритті табору були присутні представники міської влади: заступник міського голови Олег Потаскуєв та начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, а також депутат міської ради Олександр Глущенко. Провідний фахівець Каховського МРУ ГУ ДСНС України у Херсонській області Горобець Богдан традиційно провів з учасниками інструктаж з техніки безпеки в лісі та на водоймі, а також ознайомили присутніх з роботою автомобіля каховських рятувальників "Валдай". Всі учасники отримали фірмові футболки та значки "Січ на Івана Купала", а також спорядження, харчі тощо за рахунок програми "Великий кордон. На стику цивілізацій", яку реалізують в Україні ГО "Юний прикордонник спільно з Каховською паланкою УДЮТ "Січ" при підтримці відділу національно-патріотичного виховання молоді Міністерства молоді та спорту України. Організатори табору дякують міському громадському формуванню з охорони громадського порядку "Щит" (керівник Петро Матвієнко). Програма табору, як завжди насичена ріноманітними іграми, конкурсами та змаганнями. Організатором таборування крім Каховської паланки УДЮТ "Січ" є також Каховське Козаче товариство та за участі відділу у справах молоді та спорту та управління освіти.