П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“СІЧ НА ІВАНА КУПАЛА. 20 РОКІВ ПОТОМУ”

09.07.2018

06-08 липня на базі Каховського лісництва, на березі Каховського водосховища проходить табір "Січ на Івана Купала. 20 років потому". В таборувані взяли участь курені Каховської паланки УДЮТ "Січ" "Скіф" (гімназія), "Мандрівник" (СЗОШ № 2), "Джура" (ЗОШ № 4), "Козацька люлька" (ЗОШ № 5) та Військово - патріотичний гурток "Сокіл" (ЦДТ). Наказний отаман Григорій Мінський, а наказний осавул табору Василь Безкоровайний. Відкриття табору розпочалось традиційним підняттям Державного прапору України та Січового прапору. Право їх підняти було надано наставниками козачат Зубковій Тетяні, Кабаченку Олександру, Дмитренко Олені, Горобчук Тетяні та Костирі Денису. На урочистому відкритті табору були присутні представники міської влади: начальники відділів освіти Михайло Гончар, та у справах молоді та спорту Віктор Зубков та депутат міської ради Олександр Глущенко. Району владу представляв депутат районної ради Олександр Бойко (він же є головою оргкомітету та одним із спонсорів таборування). Приємно, що на табір завітали січовики таборів минулих років. Представники каховських рятувальників та Каховського лісництва провели з учасниками інструктаж з техніки безопеки в лісі та на водоймі. Берегиня табору та одна з організаторів вручила всім на згадку значки "Січ на Івана Купала". Програма табору, як завжди насичена ріноманітними іграми, конкурсами та змаганнями. Організатори табору також дякують КВУ "Каховський водоканал" за надання питної води та особлива подяка міському громадському формуванню з охорони громадського порядку "Щит".