Понеділок 26 Вересня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Швидкість реагування — основна складова успіху у боротьбі з вогнем: каховський підрозділ ГУ ДСНС України поповнився сучасним пожежним автомобілем

25.02.2021

24 лютого автопарк каховського підрозділу ГУ ДСНС України поповнився сучасним пожежним автомобілем, оснащенним найновішими обладнанням та гаджетами для гасіння пожеж найвищої складності. Презентував це надбання начальник Головного управління ДСНС України у Херсонській області Андрій Павленко. На зустрічі були присутні міський голова Віталій Немерець, заступник міського голови Галина Лобунько, староста с.Коробки Григорій Івасішин. Під час зустрічі Андрієм Павленком було запропоновано створити на території нашої громади добровільну пожежну команду для більш швидкого реагування у надзвичайних ситуаціях. Міський голова Віталій Немерець підтримав цю ідею і запропонував створити такий підрозділ на базі Коробківського старостинського округу, та відзначив важливість такої добровільної пожежної команди, як найбільш ефективного формування, яке здатне ліквідувати пожежу з допомогою первинних засобів пожежогасіння на початковому етапі її розвитку з мінімальними затратами. Принцип "допомога поруч" є основним пріоритетом при створенні такої команди. Бо час, відстань, оснащення, швидкість реагування - це основні складові успіху та безпеки громадян. Начальник Каховського ГУ ДСНС Берещенко І.М. вказав на те, що тільки у Херсонську область надійшло три таких пожежних машини. І те, що саме Каховка отримала одну з них, вказує на важливість саме каховського підрозділу, як центру безпеки для нашої громади. На сьогоднішній день йде обговорювання питання про формування команд, про їх навчання, дооснащення спецодягом та обладнанням. Але найголовніше - наші бійці ДСНС тепер знатимуть, що в них є надійні помічники, а добровільні пожежні команди відчуватимуть за спиною професійну підтримку.