П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ

17.09.2014

11- 12 вересня 2014 року на футбольному полі стадіону «Олімпійський» відбулись міські футбольні змагання серед юнаків (2003 р. н.) на призи клубу «Шкіряний мяч». Змагання входили до заліку міської Спартакіади школярів 2014-2014 та були присвячені Дню фізичної культури і спорту.

За підсумками попередніх ігор у підгрупах в матчі за третє місце зустрічались команди Каховської ЗОШ № 4 та Каховської СЗОШ № 2. Перемогу тут святкували футболісти ЗОШ № 4 (тренер-представник команди – Клименко С.Л.).

Напруженим видався фінальний поєдинок між командами ЗОШ № 1 та ЗОШ № 3. Основний час матчу завершився «бойовою» нічиєю – 1:1. А у серії післяматчових пенальті кращими виявились юні футболісти Каховської ЗОШ № 3 (тренер-представник – Осінній А.В.). Команда Каховської ЗОШ № 1 (тренер-представник – Сулим С.О.) – на другому місці. Команди-призери нагороджені кубком, дипломами та футбольними мячами від організаторів змагань.