П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«Шкіряний м’яч»

20.05.2014

alt15 травня 2014 року на каховському стадіоні «Олімпійський» відбулись фінальні обласні змагання з футболу серед юнацьких команд 2002 р. н. на призи клубу «Шкіряний м’яч». Змагання у цій віковій категорії також входили до заліку обласної спартакіади школярів 2013-2014 навчального року. У фіналі першість розіграли п’ять кращих команд нашої області: Каховка (ЗОШ № 4), Н.Каховка, В.Лепетиха, Н.Сірогози та Берислав.

За підсумками попереднього групового етапу в матчі за третє місце зустрілись команди Берислава та Н.Каховки. У цій грі впевнену перемогу та «бронзові» нагороди одержали футболісти з Н.Каховки – 4:1.
    У фінальному поєдинку зійшлися команди Каховки та В.Лепетихи. Поступаючись після першої половини гри 0:2, каховчане зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й здобути перемогу з рахунком 4:2. Разом із перемогою футбольна команда каховської ЗОШ № 4 під керівництвом тренера Віталія Лілика здобула від Херсонської області путівку до всеукраїнських зональних змагань «Шкіряний м’яч», які невдовзі пройдуть у м. Первомайську Миколаївської області.
    Нагадаємо, що минулого тижня футбольна команда Каховської ЗОШ № 4 (тренер В.Лілик) у віковій категорії 2003 р. н. виборола путівку до Всеукраїнського фіналу змагань «Шкіряний м’яч» на  «Кубка Націй «Данон». Незабаром на наших хлопців чекає зустріч із сімома суперниками на фіналі національного відбору у Львові. А якщо пощастить - то й поїздка на суперфінал до сонячної Бразилії!
    Вітаємо хлопців та їх тренера з вдалим виступом і бажаємо успіхів у наступних іграх!
    А на каховських вболівальників чекає ще один обласний фінал «Шкіряного м’яча» серед команд 2001 р. н., який відбудеться на стадіоні «Олімпійський» 22 травня 2014 року.