UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинШЕФСЬКА ПІДТРИМКА КАХОВЧАНАМИ УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ


20.11.2014

    18 листопада 2014 року перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради П.М.Пуляєв та начальник Херсонського прикордонного загону, полковник Д.В.Ліщинський підписали План шефства Каховської міської ради Херсонської області над підрозділами охорони кордону Херсонського прикордонного загону (військовою частина 2161, відділ прикордонної служби “Червоний Чабан”) на 2015 рік.

    В листопаді міська делегація (в складі членів міської Ради з питань молодіжної політики Віктора Зубкова та Олександра Зікранця) двічі побувала з візитом у прикордонників відділу прикордонної служби “Червоний чабан”, а також у відділі прикордонної служби “Хорли” та у прикордонників ММБ “Макарівка”. Вони передали від каховчан прикордонникам овочі (капуста, буряк, цибуля, морква), які надали фермерські господарства Віталія Могили, Віктора Саніна та Олега Бліжнікова. Крім цього прикордонникам було передано мед (15 бутилів) від каховського пенсіонера Олександра Мартинова та листи і подарунки (носки, горіхи, яблука та лимони) від учнів ЗОШ № 5. Крім цього овочі також були надані батальйону Добровольчого Українського корпусу, який дислокується в м. Таврійськ. Всього матеріальної допомоги прикордонникам та добровольцям було надано на загальну суму 9 187 грн.
    14 листопада 2014 року в МПК “Меліоратор” вперше в Каховці був розіграний перший “Шкільний кубок КВН”. Частину коштів (500 грн.), які були виручені за рахунок продажі квитків, організатори заходу передали ГО “Громадська відповідальність” для закупівлі теплих речей для Збройних Сил України в АТО.