UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинШЕФСЬКА МАНДРІВКА ДО ПРИКОРДОННИКІВ


26.05.2014

Так вже заведено у Каховці, що не може громада бути осторонь суспільного життя не лише міста, а й всього Таврійського краю. Нагадаємо, що багато років поспіль каховчани виступали шефами ракетного катеру “Каховка”, який базувався у Севастополі. Після списання катеру підтримували дружні зв'язки з моряками, які проходили службу на ньому (а в результаті обставин потрапили на інші кораблі). В важкий для країни час, в першій половині березня, збирали допомогу українським морякам, які базувалися у Криму та тричі відвідували їх, долаючи кордон самооборонців Криму.

 І ось тепер, згідно з листом голови Херсонської обласної державної адміністрації від 25 квітня 2014 року № 124-2807/0/8-14/71/19 “Про уточнення переліку підшефних військових частин для надання шефської допомоги”, 21 травня 2014 року міська делегація в складі: заступник міського голови Віталій Чернявський (керівник делегації), Віктор Зубков (начальник відділу у справах молоді та спорту), Михайло Гончар (начальник відділу освіти), Олександр Зікранець (приватний підприємець) та кореспондент газети “Каховська зоря” Сергій Макогон побували з офіційним візитом у прикордонників відділу прикордонної служби “Червоний чабан” Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України. Цей візит відбувся напередодні Дня прикордонника (28 травня) і головною його метою було поновлення шефських зв'язків між містом Каховка та прикордонниками. Виходячи з мети були поставлені наступні завдання: 1) підготовка угоди про шефські зв'язки міста з прикордонниками; 2) визначення їх нагальних потреб; 3) вручення подарунків (на загальну суму 2430 грн.). Командир прикордонного відділу майор Юрій Безкостяк ознайомив каховчан з ситуацією на адміністративному кордоні України з окупованою територією Крим, розповів про несення служби і головне про проблеми захисників України. Члени делегації ознайомились з побутом прикордонників, вислухали про їх проблеми та побажання. Командир звернув увагу на доброзичливість та розуміння ситуації мешканців сіл, які входять до відділу прикордонної служби “Червоний чабан”. Хоч процес надання гуманітарної допомоги вже не той, що був в березні-квітні поточного року, але є ще багато людей і особливо приватних підприємців з Каховки, Херсону, Цюрупинська і навіть з Луцька (Волинська область) тощо, які надають серйозну матеріальну допомогу прикордонникам. А потрібно їм багато чого (вони починають все з нуля): ремонт приміщень, меблі, оргтехніка, будівельні матеріали, євро-вікна, двері, канцелярські матеріали, спеціальне військове взуття і навіть шкарпетки. На завершення була досягнута усна домовленість про встановлення шефських зв'язків Каховки з захисникам південних рубежів країни, а офіційне її підписання відбудеться пізніше.

Члени делегації та прикордонники дякують спонсорам (ПрАТ “Чумак”, ПП “Гармонія” (О.Ліпа), ПП “Н.Пінаєва”) за святкові подарунки та особливу подяку висловлюють водію відділу освіти Вознесенському Віктору.

 

Фото: