Середа 23 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Шашковий турнір до Дня Незалежності

27.08.2020

23 серпня 2020 року на літньому майданчику «Рандеву» відбувся відкритий міський турнір з шашок-64 (швидка гра), присвячений Дню Незалежності України. В змаганнях взяли участь 15 шашкістів з Каховки, Н.Каховки, Малокаховки, Бериславського району.
За підсумками турніру переможцем став Дем’янюк Володимир (Каховка), друге місце завоював кандидат у майстри спорту Мішин Сергій (Каховка), третє - представник Нової Каховки Мануйло Віктора.
Серед жінок кращий результат показала Мелехина Ольга (Малокаховка). Друге та третє місця у Чорнощоковой Ніни (Каховка) та Кондратенко Світлани (Малокаховка).
У заліку серед ветеранів перше здобув представник Бериславського району (с. Львове) Райляну Василь, на другому - Коваль Володимир (Нова Каховка), на третьому - представник міста Каховки Яровий Леонід.