UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Шашки


14.05.2015

З нагоди відзначення Дня Перемоги 10 травня 2015 року в приміщенні Каховського КЗ «ДЮСШ» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шашок-64.
Змагання проходили за правилами швидких шашок за коловою системою. В турнірі взяли участь 16 шашкістів з Каховки, Н.Каховки, Каховського, Іванівського та Бериславського районів.
За підсумками змагань перше місце завоював Анатолій Горбач (Н.Каховка) - 11,5 очок. На другому місці - Сергій Вітюк (Каховка) - 11,5 очок, але гірші додаткові показники. На третьому - Віктор Мануйло (Н.Каховка) - 11 очок. У першості серед жінок кращий результат у Альбіни Терещенко з Н.Каховки - 10,5 очок, на другому місці - Ольга Мелехина (с. Малокаховка) - 5,5 очок, на третьому - Олена Резникова (Каховка) - 4,5 очок.


10-11 травня 2015 року в м. Херсоні відбувся Чемпіонат Херсонської області з шашок-100 (швидка та блискавична гра) серед чоловіків та жінок. В змаганнях брав участь спортсмен Каховської міської шашкової Федерації кандидат у майстри спорту Сергій Мішин. У турнірі за правилами швидких шашок наш земляк виступив дещо невдало, посівши місце у середині турнірної таблиці, а у чемпіонаті з блискавичних шашок-100 Сергій Мішин завоював «бронзу» серед чоловіків.


Каховська міська шашкова Федерація