UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Шахово-шашкові баталії в Каховці


30.08.2016

З нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України в Каховці відбулись відкриті міські турніри з шахів та шашок. Організаторами змагань виступали Федерація шахів м. Каховки, Каховська міська шашкова Федерація та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради при організаційній підтримці відділу освіти (МПК «Меліоратор»).

24 серпня на території літнього майданчика «Рандеву» відбувся турнір з шашок, в якому взяли участь 22 спортсмени з Каховки, Н.Каховки, Бериславського та Каховського районів. За підсумками турніру переможцями та призерами змагань стали:
- серед чоловіків:
І - кмс Сергій Мішин (Каховка)
ІІ - Анатолій Горбач (Н.Каховка)
ІІІ - Анатолій Лемехов (Н.Каховка);
- серед жінок:
І - Ольга Мелехина (с. Малокаховка)
ІІ - Альбіна Гонгало (Каховка)
ІІІ - Ірина Кубинець (Каховка);
- серед ветеранів:
І - Віктор Мануйло (Н.Каховка)
ІІ - Юрій Гайович (Бериславський р-н)
ІІІ - Володимир Гонта (Н.Каховка);
- серед кадетів:
І - Резникова Олена (Каховка)
ІІ - Євгенія Ралко (Каховка)
ІІІ - Віолета Тишковець (Каховка).
Призери турніру були нагороджені грамотами, медалями та призами від організаторів.

А 27 серпня в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбувся відкритий бліц-турнір з шахів. В змаганнях взяли участь 16 шахістів з Каховки та Н.Каховки, у т.ч. - 4 кандидати у майстри спорту. турнір проводився в два етапи - півфінал (дві групи по 8 учасників) та фінал (6 кращих спортсменів за підсумками півфінального етапу).
Боротьба за вихід до фіналу була впертою та безкомпромісною: навіть багаторазовому переможцю та призеру всеукраїнських і обласних змагань, кандидату у майстри спорту Євгену Лозовичу не вдалося пробитися до фінального етапу турніру.
Не менш запекла боротьба за шаховою дошкою точилася у фіналі, за підсумками якого перемогу з 9,5 очками святкував кмс Максим Усанов (Каховка). На другому місці каховчанин кмс Дмитро Кузьоминський (6,5 очок), на третьому - Олег Кудас (Н.Каховка) з 6 очками.
Призери турніру були відзначені почесними грамотами та медалями від організаторів, а всі учасники фінального етапу змагань - заохочувальними призами від спонсора турніру приватного підприємця Олега Олійника.
У вересні на шахісті очікують нові старти - 11, 17 та 18 вересня в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбудеться традиційний відкритий темпо-турнір, присвячений пам’яті ЗТУ В.О. Войнаревича.