UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Шаховий турнір ветеранів


30.07.2015

20 липня весь світ відмічав Міжнародний День шахів. За підтримки фонду Ігора Хомінця «Знай більше» на спортивно-туристичній базі «Славутич» (м.Таврійськ) 19 липня 2015 року відбувся бліц-турнір з шахів серед ветеранів. Всього 21 учасник стартували у цьому марафоні, коли кожному довелось зіграти 20 партій. Зустрічались найсильніші з ветеранів Каховки та Нової Каховки.
Каховчани вийшли переможцями у цьому тцрнірі: I місце з 16,5 очками у Явнюка В. М., ІІ місце з 15 очками у Лозовича Є. В. та ІІІ місце з 14,5 очками у Дудніка А. М.
Але не стільки технічні складові турніру, а можливість зустрітись у чудовій атмосфері, яку створили хазяйва «поля» під керівництвом Виноградової Г. Б. У турнірі не було переможених. Всі учасники отримали свої призи, окремо був поздоровлений Стоколос Павло Юліанович, якому на День шахів виповнилось 69 років. Організатори прийняли рішення зробити турнір традиційним.
Лозович Є. В.
суддя - секретар турніру

(На фото: зустріч двох старих друзів, якім уже за 80 - Грека Бориса Миколайовича з Каховки та Гармаша Анатолія Опанасовича з Нової Каховки).