UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Шаховий турнір пам’яті В.О.Войнаревича


21.09.2015

В рамках міських спортивно-масових заходів до Дня фізичної культури і спорту в каховському шаховому клубі при МПК «Меліоратор» з 6 по 20 вересня 2015 року проходив традиційний відкритий шаховий турнір, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича. Змагання були організовані Федерацією шахів м. Каховки спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та за фінансової і організаційної підтримки фонду Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!» (www.khominetsfund.org.ua).

В турнірі взяли участь 30 шахістів з м. Каховки та м. Нової Каховки, серед яких: 5 кандидатів у майстри спорту, 8 юних вихованців відділення шахів Каховського КЗ «ДЮСШ». Більшість з провідних шахістів – учні Валерія Олексійовича Войнаревича: екс-чемпіон міста Олексій Ктітор, чотириразовий чемпіон міста Дмитро Кузьоминський, триразові чемпіони Каховки Артур Ралко та Максим Усанов. На жаль, з обєктивних причин не змогли взяти участь у турнірі майстер ФІДЕ Микола Гриценко та міжнародний майстер Юлія Зінкевич.

Змагання проводились за швейцарською системою у 9 турів з контролем часу 20 хвилин кожному з учасників до кінця партії. Вперта боротьба за першість та призові місці точилася між учасниками з першого до останнього туру. З середини турніру визначився лідер - кандидат у майстри спорту Максим Усанов, який у підсумку пройшов всю турнірну дистанцію без поразок (7 перемог та 2 нічиї), набрав 8 очок з 9 можливих та здобув заслужену перемогу. Друге місце завоював кандидат у майстри спорту Олексій Ктітор (7,5 очок). На третє місце претендували одразу три спортсмени, які набрали однакову кількість очок – по 6. Але за додатковими показниками «бронзову» нагороду здобув кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський.

Загальне четверте місце та перше місце серед ветеранів здобув Олег Пільщіков. Друге місце серед ветеранів у Леоніда Ярового, на третьому – Валентин Пидорич. Кращі результати серед юнаків та дівчат в турнірі показали вихованці Каховського КЗ «ДЮСШ» Євгенія Ралко та Євген Шешеня, серед учасниць-жінок – Алла Ралко.

Переможці та призери турніру були нагороджені медалями і дипломами відділу у справах молоді та спорту міської ради, а також цінними винагородами від фонду Ігоря Хомінця «ЗНАЙ БІЛЬШЕ!».

Попереду у каховських прихильників шахів нові старти. В цьому році виповнюється 40 років Каховському шаховому клубу і з нагоди відзначення цієї події 27 вересня о 10.00 в шаховому клубі розпочнеться ювілейний 40-й чемпіонат Каховського шахового клубу, для участі в якому запрошуються шахісти нашого міста.

У неділю 4 жовтня о 10.30 планується провести святковий шаховий бліц-турнір, присвячений 40-річчю шахового клубу, а о 15.00 в малому залі МПК «Меліоратор» - презентацію документального фільму «Каховка шахова», на перегляд якого запрошуються усі бажаючи любителі шахів та спорту.

 

 

О.Пільщіков,

гол. суддя турніру