Середа 24 Липня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Шаховий турнір до Дня Перемоги

14.05.2019

12 травня 2019 року в шаховому клубі каховського міського Палацу культури «Меліоратор»відбувся відкритий шаховий турнір, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки та відділ у справах молоді та спорту міської ради, при підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор».
В турнірі взяли участь 14 шахістів з Каховки та Н.Каховки. Першість розігрувалась за правилами бліцу (контроль часу 5 хв. до кінця партії кожному учаснику) та коловою системою (в два кола).
За підсумками змагань, подолавши усю турнірну дистанцію без поразок, переможцем став кандидат у майстри спорту з Каховки Дмитро Кузьоминський, який набрав 23,5 очок з 26-ти можливих. На другому та третьому місцях розташувались учасники, які зазнали лише по одній поразці - новокаховчанин Володимир Єгоров (18,5 очок) та каховчанин Олег Пільщіков (18 очок). непогану гру протягом турніру продемонстрували також каховчан Сергій Зибін та Олександр Олійник, які посіли четверте та п’яте місце відповідно.
Переможець та призери нагороджені почесними дипломами та медалями від організаторів.