UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинШаховий турнір до Дня незалежності.


29.08.2017

24-25 серпня в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбувся відкритий міський бліц-турнір з шахів, присвячений 26-й річниці незалежності України. Організатори змагань: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури Каховської міської ради.
В турнірі взяли участь 21 учасник різного віку з Каховки та Н.Каховки, у т.ч. три кандидати в майстри спорту. В перший день відбулись півфінальні змагання, де всі учасники були розподілені на три групи і грали в них за коловою системою. За підсумками півфіналів до фінальної частини турніру, який відбувся наступного дня, вийшли 10 кращих шахістів. Боротьба на вирішальній стадії змагань була дуже цікава та напружена. У підсумку І місце здобув кандидат у майстри спорту Усанов Максим (Каховка), який набрав 16 очок з 18-ти можливих. На другому місці першорозрядник Сергій Єременко (Каховка) - 13 очок, на третьому - першорозрядник Пільщіков Олег (Каховка) - 10 очок.
У заліку серед ветеранів призерами турніру стали:
І - кмс Лозович Євгеній (Каховка)
ІІ - Грушковський Володимир (Н.Каховка)
ІІІ - Явнюк Віталій (Каховка).
Переможці та призери турніру нагороджені дипломами та медалями від організаторів. Юні учасники турніру були відзначені у номінації «За волю до перемоги» шаховою літературою від Каховської федерації шахів.

А попереду у наших шахових майстрів нові змагання:
10 вересня о 10.00 в шаховому клубі МПК «Меліоратор» стартує традиційний відкритий темпо-турнір з швидких шахів, присвячений пам’яті Заслуженого тренера України В.О.Войнаревича.