UKR
Понеділок 17 Червня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Шаховий турнір


01.07.2016

26 червня в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбувся відкритий бліц-турнір з шахів, присвячений Дню Конституції України, Дню молоді та Олімпійському дню. організатори турніру - Федерація шахів м. Каховки та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.
В змаганнях взяли участь 14 шахістів з Каховки та Н.Каховки. Першість розігрувалась за коловою системою у двох півфінальних підгрупах з урахуванням регіональних коефіцієнтів. Контроль часу на партію - 5 хв. кожному учаснику. До фіналу виходили по три кращих учасника з кожної підгрупи. У фінальній частині турніру зіграли п’ять першорозрядників (В.Грушковський, В.Єгоров, В.Якуба, В.Явнюк, О.Пільщіков) та кандидат у майстри спорту Євген Лозович.
У запеклій спортивній боротьбі перемогу в святковому турнірі здобув ветеран каховських шахів, кандидат у майстри спорту Євген Лозович, який у фіналі в підсумку набрав 7 очок з 10 можливих. На другому місці з 6 очками Володимир Єгоров (Н.Каховка), на третьому, завдяки кращим додатковим показникам - каховчанин Віталій Явнюк.