Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Шахові баталії: Каховка – Нова Каховка

21.08.2019

Після 20-річної перерви, за ініціативи шахової громадськості міст Каховки та Нової Каховки було відновлено проведення матчевих зустрічей з шахів між збірними командами Каховки та Н.Каховки.
3 серпня 2019 року в шаховому клубі каховського МПК «Меліоратор» відбувся матч-турнір серед ветеранів на 10 дошках (у т.ч. одна - жіноча). Збірна команда м. Каховки була сформована на базі Федерації шахів м. Каховки. Спочатку у матчевій зустрічі гралися по дві партії зі зміною кольору за правилами швидких шахів (з контролем часу 20 хвилин). Збірна команда м. Каховки здобула перемогу з рахунком 13,5 : 6,5. Потім були зіграні ще по дві партії бліц 9з контролем часу 5 хв.). І знов перевага була на боці каховчан - 14:6.
18 серпня 2019 року у Новій Каховці відбувся шаховий матч-відповідь. Склади команд було збільшено до 12 учасників, а регламент змагань залишився незмінним. У першості з швидких шахів підсумковий результат 17:7 на користь збірної Каховки, а у бліц партіях каховчан переграли новокаховчан з рахунком 14,5:9,5.
Отже загальний підсумок двох матчевих зустрічей 59:29 на користь збірної команди ветеранів м. Каховки. Найбільшу кількість залікових балів у цих зустрічах до скарбнички каховчан принесли такі шахісти: Берднікова Оксана, Вітюк Сергій, Лозович Євгеній, Підорич Валентин, Пільщіков Олег, Путря Ілля та Семенов Володимир.
Федерація шахів та збірна команда м. Каховки висловлює щиру подяку за надану спонсорську допомогу в організації поїздки команди до м. Н.Каховка приватному підприємцю, багаторазовому чемпіону нашого міста з шахів, кандидату у майстри спорту з шахів Кирюшину Дмитру.

Шаховий сезон триває. 24 серпня 2019 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» (пр. Європейський, 12) відбудеться відкритий міський бліц-турнір, присвячений 28-й річниці незалежності України. Початок о 10.00. Запрошуємо любителів шахів на змагання.