Неділя 19 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Сесія Каховської міської ради від 27.10.2016

28.10.2016

Сесія Каховської міської ради 27 жовтня видалась дуже плідною. Так питання переформатування виконкому та дообрання заступників міського голови, які відкладалися в "довгий ящик" вже майже рік, сьогодні були вирішені ще до настання обіду. Вочевидь, компроміс між депутатським корпусом та міським головою нарешті досягнуто. А отже наступний виконком збереться вже у новому складі. Також внесено зміни до структури міської ради та дообрано двох заступників міського голови: ними стали Володимир Федченко (буде опікуватись гуманітарною сферою) і Віталій Чернявський (керуючий справами виконкому).
Анатолій Перчиць доповів про стан заборгованості городян за отримані послуги від "Каховтеплокомуненерго". Начальник відділу освіти Михайло Гончар повідомив присутнім про стан встановлення металопластикових вікон у освітніх закладах: так відомо, що усі дошкільні заклади та Каховська гімназія забезпечені вікнами.
Справжній "концерт" розігрався на питанні, повʼязаному з КП "Житловик Свєтлово". В.о. директора ніяк не могла аргументовано відповісти на питання депутатів: чому протягом 8 місяців у міський бюджет не поступало жодних коштів від цього підприємства.
Каховські рятувальники отримають кошти з міського бюджету. На них заплановано придбати намет, аварійно-рятувальне обладнання, захисне спорядження та човен.

Усі прийняті рішення можна переглянути тут:   http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_172