UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСесія Каховської міської ради від 27.10.2016


28.10.2016

Сесія Каховської міської ради 27 жовтня видалась дуже плідною. Так питання переформатування виконкому та дообрання заступників міського голови, які відкладалися в "довгий ящик" вже майже рік, сьогодні були вирішені ще до настання обіду. Вочевидь, компроміс між депутатським корпусом та міським головою нарешті досягнуто. А отже наступний виконком збереться вже у новому складі. Також внесено зміни до структури міської ради та дообрано двох заступників міського голови: ними стали Володимир Федченко (буде опікуватись гуманітарною сферою) і Віталій Чернявський (керуючий справами виконкому).
Анатолій Перчиць доповів про стан заборгованості городян за отримані послуги від "Каховтеплокомуненерго". Начальник відділу освіти Михайло Гончар повідомив присутнім про стан встановлення металопластикових вікон у освітніх закладах: так відомо, що усі дошкільні заклади та Каховська гімназія забезпечені вікнами.
Справжній "концерт" розігрався на питанні, повʼязаному з КП "Житловик Свєтлово". В.о. директора ніяк не могла аргументовано відповісти на питання депутатів: чому протягом 8 місяців у міський бюджет не поступало жодних коштів від цього підприємства.
Каховські рятувальники отримають кошти з міського бюджету. На них заплановано придбати намет, аварійно-рятувальне обладнання, захисне спорядження та човен.

Усі прийняті рішення можна переглянути тут:   http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_172

Фото: