UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСесія Каховської міської ради розглянула 27 важливих питань


29.04.2016

Чергова сесія Каховської міської ради відбулася 28 квітня. На порядку денному - велика кількість важливих для міста питань. В черговий раз залишилося відкритим питання щодо заступників міського голови та членів виконкому, то ж каховчани знов чекатимуть, коли буде сформовано нову команду людей, відповідальних за місто.
Обговорювали внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2015 року № 41/4 «Про міський бюджет на 2016 рік"; про створення комісій та приймання-передачу багатоквартирних житлових будинків по вул. Гірників, 7 та Освіти, 7; про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22.12.2015 року № 40/4 «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку м. Каховки на 2016 рік, та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку міста до 2018 рік. Поінформували присутніх про стан законності та боротьби зі злочинністю і охорони громадського порядку керівник Каховської місцевої прокуратури Дмитро С’єдін і начальник Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області Іван Козелець. Усього на засіданні було розглянуто 27 питань.
Під час цієї сесії було вирішено присвоїти звання "Почесний громадянин міста Каховки" Ліфінцеву Олегу Васильовичу і Максименку Ігорю Павловичу, як учасникам АТО, загиблим під час виконання військового обов’язку на сході України, за значний внесок в становлення та розбудову незалежної Української держави, за заслуги перед Каховкою та Україною.
Керуючись Програмою підтримки діяльності органів самоорганізації населення та одиниць самоорганізації м. Каховки на 2016 рік та беручи до уваги висновок відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла про роботу старших кварталів міста за І-й квартал 2016 року, міська рада вирішила матеріально заохотити старших кварталів за І квартал 2016 року.
Заслухавши інформацію про виконання міської Програми "Щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, які не мають власного житла, впорядкованим соціальним житлом на період 2013- 2015 р.р.".
Останнім питанням розглядали дострокове припинення повноважень депутата Каховської міської ради VII скликання Павла Філіпчука, обраного депутатом Каховської міської ради від Територіальної організації Політичної партії «Опозиційний блок». Тепер Павло Ігорович продовжить депутатську діяльність у складі Херсонської обласної ради.

Прийняті рішення та список поіменного голосування невдовзі можна буде побачити тут: http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_172


Фото: