UKR
Субота 10 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинСЕМІНАР З ПРИВОДУ ПРОВЕДЕННЯ XVІ ВІДКРИТИХ МІСЬКИХ ЗМАГАНЬ ДИТЯЧИХ КОЗАЦЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА КУБОК ПАМ’ЯТІ СОТНИКА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА СТАНІСЛАВА ПАНАСКА НА 2017 РІК


24.01.2017

21 січня в приміщені Каховського міськвиконкому під головуванням заступника міського голови відбувся семінар з приводу проведення XVІ відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска на 2017 рік.
Це очно-заочне змагання проводиться з 2002 року. Кубок був виготовлений у 2002 році за ініціативою Каховського Козачого товариства, за Миколи Баграєва. Він був перехідним і щорічно вручався кращій дитячій козацькій організації Каховщини в грудні, у день проведення свята козачат до Дня Збройних Сил України. Протягом 2002-2016 років його отримували 7 куренів: 7 раз - "Мандрівник" (СЗОШ № 2); 3 рази - "Скіф" (НВК "Каховська гімназія") та по одному разу "Софія"" (Софіївська ЗОШ І-ІІ ст.), "Таврійські чайки" (Тавричанська ЗОШ), "Гілея" (Чорнянська ЗОШ), курінь Б.Хмельницького (Дмитрівська ЗОШ), "Джура" (ЗОШ № 4) тощо. За рішенням організаторів цей Кубок, за багаторічну роботу по розвитку козацького дитячого руху Каховки та у зв’язку з перемогою у змаганнях в сьомий раз був навічно переданий в 2014 році куреню "Мандрівник" (СЗОШ № 2).
В 2015 році за кошти Каховського Козачого товариства був виготовлений новий перехідний Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. У 2016 році в змаганнях взяло участь 15 куренів (4 з міста та 11 з району). В 2016 році його володарем вперше став курінь "Джура" (ЗОШ № 4) - 154 бали. На другому місці - курінь "Скіф" (НВК "Каховська гімназія") - 148,5 бал., а третє місце у куріння "Мандрівник" (СЗОШ № 2) - 131 бал.
В семінарі взяли участь наставники дитячих козацьких куренів Каховська паланка УДЮТ "Січ": курінь "Мандрівник" (СЗОШ № 2), "Скіф" (НВК "Гімназія"), "Джура" (ЗОШ № 4), "Козацька люлька" (ЗОШ № 5) та Каховський військово-патріотичний клуб "Сокіл". В нараді взяли також участь - отаман Каховського козачого товариства Олександр Глущенко, отаман Каховського козацького куреня Олександр Кабаченко, наказний осавул Каховської паланки УДЮТ "Січ" Григорій Мінський, отаман Херсонської паланки Міжнародної організації "Військо Запорізьке" Юрій Властов, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, начальник відділу освіти Михайло Гончар. В нараді взяли участь також представники методичного кабінету відділу освіти, Центру дитячої творчості.
Учасники обговорили проект Положення на 2017 рік, а його організатори погодили Положення відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска на 2017 рік.
В змаганнях візьмуть участь 16 дитячих козацьких організацій Каховщини. Вперше місто в змаганнях буде представляти 5 куренів.

Фото: