UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

СЕМІНАР «ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ — ПРОФІЛАКТИКА ТУБЕРКУЛЬОЗУ»


21.01.2015

Хвороба туберкульоз відома людству ще з давніх часів, але не дивлячись на те, що ми живемо в сучасному світі, де вже давно навчились успішно лікувати цю небезпечну хворобу, все ж таки ця тема не втрачає своєї актуальності, а навпаки з кожним роком все більше набирає обертів.

Основною причиною поширення туберкульозу є ведення людиною нездорового способу життя та несвоєчасне звернення до лікаря навіть при наявності всіх симптомів цієї хвороби.

 Таким чином, з метою привернення уваги населення до цієї проблеми, збільшення усвідомлення серйозності небезпеки поширення туберкульозу та надання інформації щодо вчасного виявлення симптомів хвороби та методів профілактики, 20 січня 2015 року фахівцем із соціальної роботи Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлією Сухомлин-Міловською у приміщенні Каховського міськрайонного центру зайнятості був проведений семінар на тему: «Здоровий спосіб життя - профілактика туберкульозу» для осіб, що знаходяться на обліку, як безробітні.

Під час бесіди фахівцем Центру було надано інформацію щодо шляхів передачі туберкульозу, основних симптомах захворювання, сучасних методах лікування та методів профілактики хвороби. Наприкінці семінару учасникам заходу був продемонстрований документальний фільм «Зупинимо туберкульоз разом!» та розповсюджено буклети на задану тематику. В заході прийняли участь 26 осіб.

Кожен учасник отримав для себе важливу та корисну інформацію, усвідомив для себе всю важливість ведення здорового способу життя, вчасного звернення уваги на зміну в стані свого здоров’я, що є запорукою ефективної профілактики та успішного лікування більшості хвороб і не лише туберкульозу. Таким чином, мету проведеного заходу було досягнуто.