Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Секретаря Каховської міської ради обрано

01.03.2016

25 лютого 2016 року відбулася 9 сесія Каховської міської ради VІІ скликання, яка тривала більше п’яти годин. На розгляд 9-ї сесії були внесені важливі питання, серед яких і про міську Комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень у місті Каховці на 2016-2019 роки, і про міську програму приватизації комунального майна територіальної громади м. Каховки на 2016 - 2018 р.р., і про стан виконання міської програми "Про реалізації Конвенції ООН про права дитини в Херсонській області на період до 2016 року" у 2015 році та подовження дії програми до 2021 року та багато іншого. Серед розглянутих 36 питань прийнято 34. Рішення, прийняті під час 9-ї сесії Каховської міської ради, можна буде переглянути на офіційному сайті територіальної громади міста в розділі “Нормативні документи” http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_172. Та найголовнішим та найочікуванішим стало, безперечно, питання обрання секретаря ради. Це питання виносилося на засідання сесій Каховської міської ради не вперше. Спочатку, на грудневу сесію, міський голова пропонував кандидатуру депутата від “РПЛ” Олега Кожемякіна, але для його обрання тоді не вистачило голосів. То ж після цього ініціатива, за законом, перейшла до депутатів Каховської міської ради. Депутатами на січневу сесію було запропоновано кандидатури Тетяни Гончарової (“БЮТ”), Лілії Дроздік (“Об’єднання “Самопоміч””) та Павла Філіпчука (“Опозиційний блок”), але під час самої сесії більшістю голосів було вирішено перенести розгляд цього питання на лютий. То ж 25 лютого питання обрання секретаря знов постало на порядку денному вже 9-ї сесії. Під час засідання Тетяна Гончарова та Павло Філіпчук зняли свої кандидатури та закликали однопартійців підтримати на цю посаду фахівця з юридичною освітою, молоду та перспективну Лілію Дроздік, яка також звернулася до присутніх і запевнила, що прагне працювати на благо громади. В результаті голосування з 30 депутатів “за” кандидатуру Лілії Дроздік проголосувало 20. Лілія Дроздік висловила свою вдячність за довіру та надію на співпрацю.

1 березня міський голова Андрій Дяченко на своїй сторінці у фейсбуці виступив з офіційною заявою, у якій погодився з рішенням щодо обрання секретарем міської ради Лілії Дроздік. Міський голова зазначив, що правильність цього рішення визначить час, але зараз прагне зробити крок назустріч депутатському корпусу і запевнив, що зробить все залежне від нього у сприянні новообраному секретарю міської ради у його діяльності, з метою налагодження партнерських відносин у досягненні спільної мети – розвитку рідного міста і благополуччя його мешканців. В свою чергу міський голова висловив сподівання, що депутати підтримають його пропозиції у формуванні виконкому Каховської міської ради та призначенні заступників. Повний тест заяви міського голови читайте тут: https://www.facebook.com/Andrej.Diachenko

То ж місто нарешті отримало секретаря. Тепер сподіваємось, що часи непорозумінь залишаться у минулому.