UKR
Четвер 13 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Щопонеділка здійснюється прийом громадян з особистих питань на свіжому повітрі


22.07.2020

20 липня, під час чергового прийому громадян, каховчани звернулися до міського голови Андрія Дяченка з проблемними питаннями щодо: - зносу та обрізки дерев; - косіння трави; - вивезення будівельних відходів; - ремонту внутрішньодомових доріг; - ремонту доріг; - паркування транспортних засобів; - будівництва спортивного майданчика на території одного з міських ОСББ; - отримання соціального житла; - діяльності ОСББ.
В свою чергу, керівники та спеціалісти управлінь та відділів Каховської міської ради прагнуть надати вичерпні консультації та сприяти оперативнму вирішенню кожного з питань, що турбують громадськість. Так, приміром, під час зустрічі 20 липня до міського голови звернулись мешканці приватного сектору вулиці Вишнева з заявою про те, що господар однієї з садиб протягом тривалого часу не здійснює прибирання сміття та покос трави на власній та прилеглій території, що призвело до пожеженебезбечної ситуації та захаращення цієї території відходами життєдіяльності. Наступного ж дня відділом контролю за додержанням законодавства з питань благоустрою міста в ході розгляду цієї заяви було встановлено господаря будинку, стосовно якого складено протокол про адміністративне правопорушення по статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення України та наголошено на необхідності виправити допущені порушення правил благоустрою території в місті Каховка та обмежити доступ до садиби сторонніх осіб.

Нагадуємо, що мешканці Каховки мають можливість звернутися до міського голови Андрія Дяченка з проблемними питаннями щопонеділка з 10:00 до 12:00. На час карантину прийом здійснюється у вхідній зоні Каховської міської ради.

 

Фото: