П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Щиро вітаємо колективи закладів-ювілярів

22.12.2020

22 грудня у великому залі засідань розпочалася позачергова сесія Каховської міської ради VІІІ скликання. На початку засідання міський голова Віталій Немерець виконав приємну місію: привітав ювілярів та вручив Почесні грамоти:
- за багаторічну і сумлінну працю в сфері дошкільної освіти, вагомий вклад у справу виховання маленьких каховчан та з нагоди 50-річного ювілею закладу дошкільної освіти № 6 «Сонечко», грамотами відзначено колектив ЗДО №6 «Сонечко» (директорка Юлія Глоба) та працівниць закладу: Надію Панченко і Надію Владимірову;
- за сумлінну, багаторічну, самовіддану працю, впровадження інноваційних проєктів, надання якісних сервісних послуг у сфері зайнятості населення міста, прагнення до розвитку та вдосконалення, а також з нагоди 30-ї річниці з дня створення Державної служби зайнятості, грамотою відзначено колектив Каховського міськрайонного центру зайнятості в особі директорки Оксани Радченко.
Вітаємо нагороджених та щиро зичимо здоров’я й довголіття, невичерпної енергії та натхнення, нових професійних здобутків!