UKR
Понеділок 27 Березня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЩИРІ ПОСМІШКИ ТА МОРЕ ПОЗИТИВУ ПОДАРУВАВ КВН


04.04.2016

2 квітня 2016 року у великому залі МПК "Меліоратор" було справді весело - відбулась гра на Кубок гумору Каховської Відкритої Ліги КВН, яка проходила в рамках міських заходів до Дня гумору. У грі взяли участь в основному відомі в Каховці команди КВН: ветерани Каховського КВН-руху, фіналісти турнірів КВЛ КВН, добре знайомі каховчанам "Щемилівські квартиранти" (капітан команди - редактор Каховської Відкритої Ліги КВН Юрій Скляр), чемпіони КВЛ КВН сезону 2013/2014 - команда "Все нормально" (капітан команди - головний редактор газети "Каховские новости" Олександр Мошенський), фіналіст сезону 2014/2015 КВЛ КВН - команда з м. Нова Каховка "Ой, всё" (капітан команди - Максим Руденко), новачки Ліги з Запоріжжя - команда КВН "Клён" (капітан команди - Микола Космін) та команда "Смайлы" (м. Скадовськ), яку представляв один капітан команди - Василь Коваленко, відомий в Каховці, як "ВАСЯ". Тема гри - "Веселі одноКЛАСники". Команди грали в трьох традиційних програмах: "Візитка", "Розминка із залом" та "Домашнє завдання". Ведучий гри, яскравий та неординарний Сергій Аркуша, був як завжди на висоті. Від досконалої гри команд, влучних жартів та боротьби за симпатії глядачів того вечора в залі було гаряче. В підсумку перемогу святкувала команда з Каховки "Все нормально", якій голова журі, депутат міської ради Олександр Макаров та начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков вручили Кубок гумору Каховської Відкритої Ліги КВН, грошову винагороду та призи від спонсорів. Дипломи, грошові винагороди та призи від спонсорів отримали і інші учасники гри.
Перед початком гри глядачі переглянули цікаві відеоролики: відеозвіти "З любов’ю до захисників Державного кордону" та "Молодіжна акція "Весняний подарунок" про молодіжні акції, які проходили в Каховці на День Святого Валентина та День 8 Березня. Ініціатором цих акцій були учні Державного навчального закладу "Каховський професійний ліцей сфери послуг", а підтримали їх учні ЗОШ № 4, № 5 та НВК "Гімназія". Автори відеозвітів - заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін та депутат міської ради, отаман Каховського Козачого товариства Олександр Глущенко.
У фойє перед початком КВН присутні мали можливість переглянути чудову фотовиставку "PAPARAZZI "Фото-Чіз".
Частина коштів від продажу квитків в сумі 1300 грн пішли на виготовлення металевого серця, яке буде встановлене на "Лавці закоханих" в червні цього року на День молоді, а частина коштів в сумі 350 грн. було передано Благодійному фонду "Лепта" на лікування хворої дитини Владика Боше. Також по закінченню гри було проведено традиційну гумористичну КВНівську лотарею.
Організатори гри: Каховська Відкрита Ліга КВН, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, МПК "Меліоратор".
Спонсори та партнери гри: ТМ "Мінеральна вода "Каховка", офіційний перевізник - таксі "Пчілка" та "П’ятірочка", друкарня "Приват", ПП "Гармонія", магазини "Ромашка", "Цукерня", магазин квітів "Флора", книжний магазин "Джерельце", президент мотофестивалю "Тачанка" Олександр Зікранець, координатор молодіжного руху ГО "Солідарна Україна" Галина Скрипніченко, нічний клуб "Сіті", Каховське Козаче товариство, міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит", офіційний фотограф заходу - "Фото-Чіз".
Інформаційні спонсори турніру: газета нашого краю "Каховська зоря", інформаційно-аналітичне видання "Каховские новости", газета "Новий день", - офіційний сайт територіальної громади міста, група "Каховська міська рада" у соцмережі facebook та Геннадій Гнатовський.


Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: