Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“Щедра Масляна”

19.02.2018

17 лютого, біля МПК "Меліоратор", каховчани приєднались до веселого святкування одного з найстаріших свят слов’янських народів. - Масляної. Ще зі стародавніх часів це свято не обходилось без різноманітних розваг, цю традицію зберігають і сьогодні. Усі бажаючі могли взяти участь у веселих конкурсах. Змагались у метанні мітли, або хто глибше заб’є цвяха! Також можна було перевірити свої сили у армрестлінгу та грі на вибивання з мішками. До вподоби стали стрибки через скакалку. Багато хто бажав спробувати себе у стрільбі з лука та гвинтівки. Усі присутні насолодилися гарними танцями та чудовими піснями. Мали змогу показати свої таланти майстри міста на виставці-ярмарку робіт декоративно-ужиткового мистецтва, а придбати їх витвори могли усі бажаючі. Не забули й про головну традицію Масляної - частування млинців! Каховчани мали змогу пригоститися золотистими млинцями з варенням, спробувати справжній смачний козацький куліш, та зігрітися, випивши гарячого чаю. На завершення була спалена Марена, як символ пробудження весни від сну, що завжди було головною метою таких гамірних, масових заходів.