Неділя 22 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

РОЗПОЧАЛА ДІЯЛЬНІСТЬ ОКРУЖНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

16.04.2014

25-го травня в нашій країні пройдуть позачергові Президентські вибори, вже стартувала виборча компанія, зареєстровано 23 кандидата в Президенти України.

У відповідності до статті 23 закону України «Про вибори Президента України» 14-го квітня Центральна виборча комісія створила 213 окружних виборчих комісій, у тому числі і по 188-у територіальному виборчому округу,  до якого належить Каховка. Крім нашого міста до округу увійшли Каховський, Горностаївський, Великолепетиський, Верхньорогачинський та Нижньосірогозський райони Херсонської області. Центром округу визначено місто Каховка. У приміщенні Каховської міської ради, кабінет № 301, вже розмістилася окружна виборча комісія. Вже проведено, у терміни відповідно до чинного законодавства, перше засідання, на якому голова комісії Микола Володимирович Огданець склав присягу члена комісії сам та привів до неї всіх членів комісії. І саме з цього моменту окружна виборча комісія набула чинності. Кількісний склад комісії – 20 осіб (кожен кандидат в Президенти мав можливість висунути одного члена окружної виборчої комісії).
    По виборчим питанням звертатися у робочі часи особисто, або за телефоном 2-01-03.