Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Розіграшем Суперкубку завершився сезон «ЩО?ДЕ?КОЛИ?»

15.12.2021

10 грудня у Каховському історичному музеї пройшло п’яте, вирішальне змагання Відкритого турніру зі спортивної версії гри «ЩО?ДЕ?КОЛИ?». За підсумками 4-х попередніх етапів право поборотися в суперфіналі вибороли такі команди: «Ілон Маск», «Самураї», «Юра прощай, Юра прости» та «Молодість». Команда-переможець цієї конкретної гри стала володарем Суперкубку сезону, а рейтинг всіх чотирьох команд йшов у загальну турнірну таблицю чемпіонату. Перед початком основного нагородження, команди і гравці були відзначені в «на-най-най» номінаціях:
«Прогрес сезону» - «Ілон Маск»
«Найвеселіша атмосфера в команді» - «Юра прощай, Юра прости»
«Чемпіонський характер» - «Самураї»
«Найяскравіша гра» - «Молодість» (Осінній кубок)
«Найвлучніша відповідь» - Волков Артем (команда «ТНК», питання про Столітню війну)
В перерві гри старший науковий співробітник Каховського історичного музею Валентина Чечина провела для учасників та гостей цікаву екскурсію про відображення назви нашого міста "Що в імені твоїм, Каховко?!".
Перша частина гри промайнула майже рівно. Варто сказати, що за чемпіонські медалі сезону (на відміну від Суперкубку, за який змагалися всі команди) реальну боротьбу вели дві команди: «Самураї» та «Молодість». Остання випереджала своїх опонентів в турнірній таблиці перед цією зустріччю, але спрацював «чемпіонський характер» )
Отже, підсумки сезону:
Володар Суперкубку - «САМУРАЇ»
ЧЕМПІОНАТ
IV місце - «Ілон Маск»
ІІІ місце - «Юра прощай. Юра прости»
ІІ місце - «Молодість»
І місце і чемпіонські медалі - «САМУРАЇ»
Дякуємо всім командам за участь!
Друзі та партнери сезону:
Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради (Кашулін С.Г.)
МПК «Меліоратор» (Степанова О.С.)
Каховський історичний музей (Сидьолкіна С.Л.)
Кафе «Сова» (Квасниця О.В.)
КМГО «Молодіжна політика» (Гнатовський Г.В.)
Турнір проходив в рамках реалізації проекту «Каховський міський відкритий турнір зі спортивної версії гри «ЩО?ДЕ?КОЛИ?», переможця конкурсу молодіжних проектів та програм Каховської міської ради на 2021 рік.
До наступного сезону! )
Юрій Скляр,