Субота 11 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Розіграш Суперкубку з футзалу ім. воїна-інтернаціоналіста Олександра Гатила

17.02.2020

16 лютого в ДЮСШ відбувся розіграш Суперкубку з футзалу ім. воїна-інтернаціоналіста Олександра Гатила. Організатори: відділ у справах молоді та спорту, міська федерація футболу, міське товариство воїнів-інтернаціоналістів та при підтримці ДЮСШ. В змаганнях взяло участь чотири кращих команди Вищої ліги за підсумками Чемпіонату Каховки сезону 2019/2020: «ЕККО», «Вінстайл», «Старт» та «Спартак». У фіналі зустрілись «Спартак» та «ЕККО». З рахунком 5:0 команда «ЕККО» виграла і стала володарем Суперкубку з футзалу ім. воїна-інтернаціоналіста Олександра Гатила 2020 року. На церемонії нагородження учасників вітав перший заступник міського голови Олег Кожем’якін та вручив Суперкубок з футзалу 2020 року. Голова товариства воїнів-інтернаціоналістів Наталя Скін привітала всх учасників турніру та вручила команді «ЕККО» перехідний Кубок ім. воїна-інтернаціоналіста Олександра Гатила.