Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

“РОМИ — ВІЛЬНИХ СТЕПІВ ОРЛИ...”

06.08.2014

alt02 серпня 2014 року відбулася мандрівка козаків Каховського Козачого товариства та козачат Каховської паланки УДЮТ “Січ” “По козацьким місцям”: Каховка - с. Капулівка (Нікопольський район Дніпропетровської обл.) - с. Покровське (Нікопольський район Дніпропетровської обл.) - Каховка. Учасники мандрівки (взяло участь 14 чол.) відвідали також історико-краєзнавчий музей ім. П.Калнишевського в с. Покровське, який знаходиться в сільському Будинку культури (екскурсію проводили директор музею Гладкочуб Лариса Антонівна).

Під час екскурсії по його приміщенням (екскурсію проводили директор будинку культури Коваленко Тетяна Вікторівна) каховчани відвідали сільську бібліотеку та оглянули виставку “Роми - вільних степів орли...”, яка була присвячена життю місцевих жителів романської національності.