UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

РОБОЧА ГРУПА ПРАЦЮЄ НАД ПРОГРАМОЮ “МОЛОДЬ”


23.03.2016

У грудні 2016 року закінчується термін дії міської комплексної Програми "Молодь" на 2012-2016 роки. В січні поточного року міська Рада з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради прийняла рішення про створення робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки. 25 лютого міський голова підписав розпорядження "Про створення робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки", а 22 березня в міськвиконкомі відбулось перше її засідання (з 12 чоловік в роботі взяло участь 8 членів робочої групи). На її засіданні були розглянуті наступні питання: 1. Про розпорядження міського голови від 25.02.2016 № 47-р "Про створення робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки" (С.Г.Кашулін); 2. Про План роботи робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки в 2016 році (В.А.Зубков); 3. Про проект міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки (В.А.Зубков). Уже на першому засіданні були запропоновані перші зміни до проекту Програми: підготувати окремий проект міської Програми стосовно призначення стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді та проведення міського конкурсу соціальних проектів та програм з молодіжних проблем, при цьому внести в проект даної програми збільшення кількості стипендій (на даний час їх 5 в п’яти номінаціях) та збільшення її суми (зараз стипендіати отримують 1200 грн. один раз на рік). Члени робочої групи обговорювали також питання, які були пов’язані з основними завдання Програми, її інструментами щодо залучення молоді до життя громади, організаційно-правовими формами участі молоді у місцевих справах, а також розпочато обговорення системи комплексних заходів щодо вирішення проблем молоді у певній сфері її життєдіяльності.
Було прийнято рішення, що проект Програми та зміни до неї (які будуть надходити від членів робочої групи або інших активістів молодіжного руху міста) будуть розміщені на офіційному сайті територіальної громади міста в розділі "Молодіжне та спортивне життя". Крім цього проект Програми буде обговорюватись на засіданнях міської Ради з питань молодіжної політики, на молодіжних "круглих столах", під час проведення спеціальних семінарів тощо.
Згідно з Планом роботи робочої групи всі ці заходи дадуть можливість до 01 грудня 2016 року підготувати проект міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки" та винести в грудні його на обговорення членів виконавчого комітету міської ради та на для розгляду депутатів міської ради.

Фото: