UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

РЯТУЮЧІ ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ


17.09.2015

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров’я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 встановлено свято - День рятівника. Воно відзначається щорічно 17 вересня, адже саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятівники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину. МНС України не даремно має девіз "Запобігти. Врятувати. Допомогти.". Він відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби.
То ж 17 вересня у Каховському районному відділі ГУ МНС України в Херсонській області вітали як молодих фахівців, так і "ветеранів" цієї нелегкої служби. Присутнім подякував весь колектив Каховського районного відділу ГУ МНС України в Херсонській області, а начальник Ігор Берещенко вручив пам’ятні подарунки.
Працівників Каховського районного відділу ГУ МНС України в Херсонській області з нагоди свята привітав перший заступник міського голови Павло Пуляєв, який вручив грамоти міського голови. Також він подякував ветеранам та рятувальникам області за сотні успішно ліквідованих пожеж, врятованих із вогняної пастки людей та подарував пожежним з нагоди свята 12 спеціальних курток (спонсор - ТОВ "Томіг" з м. Миколаїв, директор - Тегза Ольга Юріївна).
Цього дня прозвучали привітання і від голови райдержадміністрації Валерія Салтикова, голови районної ради Миколи Крупіна, начальника Каховського РВ УМВС України Віталія Немерця, каховського міжрайонного прокурора Євгена Подоляка та інших гостей свята. Цього ж дня було організовано екскурсію для дітей. Варто сказати, що така нагода випадає не кожного дня, адже ДПРЧ-13 - режимний об’єкт і потрапити сюди не так то й просто. Під час екскурсії було продемонстровано 2 нові пожежні машини з обладнанням та ЗІЛ-130 1972 року випуску, місце цілодобового чергування пожежних, диспетчерську службу та багато інших цікавинок.
То ж, щиро вітаємо вас, наші захисники, та дякуємо за самовіддану працю, професіоналізм, витримку, врятовані людські життя. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, стійкості духу, благополуччя, миру і добра.

Фото: