UKR
Середа 27 Вересня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинРішення міської ради: з 23.00 до 06.00 години в Каховській громаді забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових


06.05.2021

На пленарному засіданні 10 сесії Каховської міської ради, що відбулося 29 квітня 2021 року, депутати ухвалили рішення № 396/10 «Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Каховської територіальної громади».


       Згідно з прийнятим рішенням, з метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на мешканців Каховської територіальної громади, на території Каховської територіальної громади (м.Каховка, с.Коробки, с.Малокаховка, с.Роздольне, с.Чорноморівка, с.Вільна Україна) забороняється продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання сфери торгівлі (у т.ч. АЗС), крім закладів ресторанного господарства у період з 23.00 год. до 06.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.


       З відповідним рішенням можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/SbEzOFr .