UKR
Понеділок 18 Лютого 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

РІДНЕ МІСТО, ЗУСТРІЧАЙ: МИ – ПОВЕРТАЄМОСЯ!


07.08.2017

Три тижні яскравого, незабутнього відпочинку на морському узбережжі Скадовська подаровані дітям пільгових категорій нашого міста за підтримки міського голови Андрія Дяченка, депутатів міської ради та батьків.
З 25 липня шістдесят дівчаток і хлопчиків Каховщини захоплено, на одному подиху, провели дні, наповнені морем, сонцем та новими друзями. Удосталь накупалися у хвилях ласкавого Чорного моря, позасмагали на сонечку, знайшли заняття за інтересами та відкрили в собі нові здібності і таланти. Ось що треба для здоров’я!
Дитячий оздоровчий табір „Веселка", що у Скадовську, радо відкрив свої двері нашим дітлахам. Дні у таборі пролетіли непомітно, оскільки були наповнені різноманітними освітніми і розважальними заходами.
Літо-це пора моря, сонця, тепла. Це пора радості. Це сонце в небесах і яскравий блиск в очах. Та незабаром прийде осінь, розпочнеться шкільна пора. Бажаємо усім дітям Каховщини сил і наснаги, освітніх і творчих злетів. А наступного літа - повертайтеся, радо зустрінуть вас в управлінні праці та соціального захисту населення для організації літнього відпочинку і оздоровлення.

Заступник начальника управління праці та
соціального захисту населення Каховської
міської ради Олена Фурса

 

Фото: