Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Рекомендації регіональної комісії з питань ТЕБ та НС для керівників установ, підприємств, організацій: дистанційна форма роботи та святкові заходи у приміщеннях тільки для вакцинованих

01.10.2021

30 вересня відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі - Комісія) під головуванням заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, першого заступника голови комісії Миколи Якименка.

На засіданні Комісія розглянула питання стосовно епідемічної ситуації в області, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та стану проходження кампанії з вакцинації.

За результатами засідання Комісія:

- рекомендувала керівникам підприємств, установ та організацій Херсонської області незалежно від підпорядкування та форми власності, у тому числі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, територіальних органів центральних органів виконавчої влади - перевести працівників на дистанційну форму роботи з урахуванням специфіки виконання ними службових обов’язків;

- рекомендувала керівникам закладів громадського харчування (кафе, ресторани, бари, нічні клуби, дискотеки тощо) забезпечити проведення святкових заходів у закритих приміщеннях (корпоративи, тематичні вечірки тощо) лише за наявності в усіх учасників заходу документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19.

Шановні мешканці громади, дотримуйтеся карантинних обмежень, бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких!