UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинРада з питань молодіжної політики: переформатування, підсумки роботи та нові проєкти


26.01.2021

25 січня відбулося засідання міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. На розгляд членів ради було запропоновано 11 питань.
Враховуючи кадрові зміни та створення старостинських округів, секретарем ради Владиславою Базилевич були озвучені зміни, які вже відбулися та запропоновано оновлення складу ради. То ж, тепер до нашої молодіжної спільноти приєднаються і представники старостинських округів.
Про підсумки роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради у 2020 році та інформацію про фінансове забезпечення міської комплексної Програми "Молодь" та міської Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді" у 2021 році розповіла начальниця відділу у справах молоді та спорту Лідія Левчик. Також Лідія Вікторівна окреслила План роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради на 2021 рік, пропозиції до якого протягом кількох місяців надавали громадські організації та молодь.
Цікавою та корисною стала інформація Ольги Радіонової, координатора діяльності робочої групи по підготовці проєкту Положення про Молодіжний центр міської ради, депутатки міської ради - "Про Молодіжний центр в Каховці". Тема створення молодіжного центру не нова. Минулого року, завдяки Ользі та робочій групі по створенню центру, ми були за один крок від його відкриття. Тепер же, з новими силами, сподіваємось на перемогу в проєкті.
Про рішення міської комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2021 рік доповів Сергій Кашулін, заступник начальника відділу у справах молоді та спорту, секретар міської комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2021 рік. 16 грудня 2020 року міський голова підписав розпорядження за № 207-р «Про затвердження протоколу № 1 від 15.12.2020 рішення комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2021 рік»: 10 стипендій у цьому році передбачено для кращих з кращих http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/news/stipendiati_personalnoji_stipendiji_kahovskoji_miskoji_radi_dlja_obdarovanoji_molodi_2021_roku_vik_stipendiata_z_14_do_35_rokiv

Про проведення щорічної акції "Молодь при владі" в м. Каховці в 2020 році доповіла Анастасія Затуринська. Навіть під час обмежень, викликаних поширенням коронавірусної хвороби, молодь змогла долучитися до цікавих та перспективних заходів.

Говорили і про підсумки міського конкурсу соціальних проєктів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2021 рік (дивіться розпорядження міського голови від 09.12.2021 "197-р "Про склад конкурсної комісії з проведення конкурсу та оцінки соціальних проєктів і програм з молодіжних проблем на 2021 рік"; розпорядження міського голови від 15.12.2021 "204-р "Про підсумки міського конкурсу соціальних проєктів і програм з молодіжних проблем на 2021 рік").


А міські заходи щодо відзначення в місті Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут в січні 2021 року можна переглянути за посиланням http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/events/anons_podij_do_dnja_sobornosti_ukrajini_ta_dnja_pam?jati_gerojiv_krut/

 

 

 

Фото: