UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин



Прощавай, школо: останній дзвоник на карантині


29.05.2020

Сьогодні, 29 травня, в школах міста мав би лунати останній дзвоник. Комусь би він сповіщав про початок канікул, а для когось би звучав востаннє. Однак, цієї весни прощання з навчальним роком відбувається дистанційно: вимкнений компьютер, видалений Zoom і група вайбер. Деякі школи міста все ж таки не змогли урочисто не попрощатись зі своїми учнями і створили відео з прощальними хвилюючими кадрами для своїх улюблених вихованців і випускників ( [https://www.youtube.com/watch?v=4eHoG3w6ciI&feature=youtu.be](https://www.youtube.com/watch?v=4eHoG3w6ciI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0yDFEK-spSE5PLGk9mxayXAjd71Onvpspcu7JRN99YGHPXEVCFgD2cGwo) )
А на випускників-медалістів чекає ще один сюрприз: 28 травня, на черговій сесії Каховської міської ради депутати підтримали зміни до міської програми "Обдарована дитина" в частині збільшення фінансування (за рахунок перерозподілу коштів) на преміювання випускників 9-х та 11-х класів, які закінчують школу з відзнакою.
Таким чином, в цьому році одинадцятикласники-медалісти отримають по 1000 грн заохочувальної премії, а відмінники девʼятого класу по 500 грн кожен. «Вдячні депутатам за підтримку та розуміння. Насправді, діти мають відчувати, що розум, працьовитість та відповідальність цінується в нашому суспільстві. І наполегливість під час навчання в школі заохочується та відзначається не лише вчителями і наставниками», - прокоментувала рішення начальник управління освіти Олександра Аркуша.
Дійсно, адже цьогоріч і учні, і вчителі зустрілись з незвичним викликом долі, який став справжнім випробуванням для всіх. Незнаний ще досвід, додаткова відповідальність, шалена творчість, нестандартний підхід - це далеко не все, що розкрилось в потенціалі школярів і педагогів за останні три місяці дистанційного формату навчання. І це лише невелике свідчення того, що кожен з вас здатен на набагато серйозніші і вагоміші дії і вчинки.
Дорогі учні, шановні вчителі і батьки! Всіх вас зі святом останнього дзвоника! Нехай канікули принесуть справжній відпочинок після насиченого навчального року. Випускникам - здійснення всіх найзухваліших і найнедосяжніших мрій і прагнень. Натхненних вам, злетів і легкості в усіх звершеннях. Всім в добру путь!