Середа 23 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Проєкт містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м.Каховка Херсонської області» погоджено

09.09.2020

9 вересня начальниця відділу містубудування та архітектури Сервіназ Джепарова, заступник міського голови Антон Перемежко та представники ДП «Український науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» ім.Ю.М.Білоконя взяли участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Херсонської ОДА.
На засіданні розглянули проєкт містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану м.Каховка Херсонської області». Генеральний план - це стратегічна містобудівна документація, що визначає перспективу розвитку міста та розробляється в інтересах громади.
Фахівці ДП «ДІПРОМІСТО» Сергій Марченко і Тамара Шидловська доповіли про основні положення вищезазначеної містобудівної документації.
Члени архітектурно-містобудівної ради прийняли рішення про погодження даної документації. Виконавчий комітет Каховської міської ради отримав висновки від організацій і служб міста та області й направив матеріали для отримання експертизи містобудівної документації.