Понеділок 06 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

Профорієнтаційна робота: співпраця освітян та рятувальників Каховщини

16.06.2020

Один із напрямків співпраці управління освіти Каховської міської ради та Каховського міськрайонного управління ГС ДСНС України у Херсонській області є профорієнтаційна робота з учнями випускних класів.
Впродовж двох тижнів, за визначеним графіком, з дотриманням усіх необхідних умов, відбувалися зустрічі одинадцятикласників шкіл міста з працівниками ДСНС.
Учням надавалася інформація про можливості здобуття майбутньої професії у вищих навчальних закладах цивільного захисту населення за державним замовленням на таких спеціальностях: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Транспортні технології», «Кібербезпека», «Транспортні технології», «Управління інформаційною безпекою», «Телекомунікаційні системи в управлінні».
Користуючись можливістю спеціалісти-рятувальники нагадали дітям про правила безпеки в лісі, екосистемах, на воді, пожежної безпеки.
Маємо надію, що випускники цього року здадуть успішно ЗНО, хтось обов’язково обере один із запропонованих ВУЗів та будуть працювати у Каховському міськрайонному Управлінні державної служби України з надзвичайних ситуацій, забезпечуючи безпеку наших містян!