Неділя 14 Серпня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

“ПРОФІКЕМП” НА КВНІ

09.04.2019

6 квітня під час фінальної гри Каховської Відкритої ліги КВН ініціативна група (команда) "ГУК" (керівник Світлани Стрельчук) продовжила проводити промо-акцію, знайомлячи з рекламною продукцією проекту «Каховщина... Варто приїхати!» (в рамках в Міжрегіонального інноваційного проекту "ПрофіКемп"). Буклети, закладки, календарики та листівки розповсюджувались серед глядачів, гостей, організаторів Фіналу, а також серед команд учасниць: "Білоцерківська "МКС" (Біла Церква), "Черная сборная" (Одеса), "Хомяки" (Антонівка), "Ти вкусно пахнешь" (Кривий Ріг) та "Гори по колена" (Каховка). «Каховщина... Варто приїхати!» крім Каховки на цей раз поїхала до Одеси, Кривого Рогу, Білої Церкви та Антонівки (Скадовський район). «Каховщина... Варто приїхати!».