Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Проекти реконструкції центральної частини міста невдовзі буде втілено в життя

13.08.2020

У центрі міста триває реконструкція пішохідної зони по вулиці Пушкіна: встановлюються бордюри, відбувається укладання тротуарної плитки (вже вимощена перша сотня квадратних метрів плитки, в тому числі і місця для встановлення лавок прямокутної і напівкруглої форми). До того ж, керівництво компанії «Формат Сервіс» обіцяє оригінальне дизайнерське рішення для цієї ділянки вулиці.
Продовжує втілюватись і проект реконструкції центральної площі міста: вже виконана третя частина робіт. Одночасно облаштовують дві клумби (для них вже завезено ґрунт), також оновлюється парапет біля входу до районного Будинку культури. Завершити укладання плитки на цій ділянці планують до Дня Незалежності України та мають для цього все необхідне: будматеріали і бажання зробити місту святковий подарунок.
На обох ділянках сіре полотно доріжки прикрашено жовтими вкрапленнями.