П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Про вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2021

14 грудня в Україні традиційно відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію 20 століття, що сталася 26 квітня 1986 року.

З метою відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2021 року об 11.00 годині відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи, який встановлено на Алеї Пам’яті.
На церемонії покладання квітів були присутні Каховський міський голова Віталій Немерець, керуючий справами виконавчого комітету Віталій Чернявський, начальник управління праці та соціального захисту населення Андрій Скрипніченко, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, представники громадськості, небайдужі жителі нашого міста.
«Це трагедія всієї нашої епохи, всього світу. Багато пройшло років і багато чого змінилося на цій землі. Незмінним залишається лише одне - найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха. Сьогодні ми повною мірою розуміємо, наскільки велику і масштабну справу зробили ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи. Їхній подвиг ніколи не піддасться історичному переосмисленню - вони зробили це в ім’я людства. І ми не маємо права забувати про це» - звернувся до присутніх міський голова Віталій Немерець.

Присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.