Вівторок 15 Жовтня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини

Про відзначення в місті Міжнародного дня громадян поважного віку та Дня ветерана

02.10.2019

Щорічно 1 жовтня, за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, у світі відзначається Міжнародний день людей поважного віку. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і також відзначає сьогодні День людей поважного віку.
Найбільше багатство каховчан поважного віку - досвід, знання, вміння і мудрість. І сьогодні ми мали змогу насолодитися цим в повній мірі в приміщенні ПК «Меліоратор»
Свято розпочалося виставкою виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Чого там тільки не було! І вишиті бісером та нитками картини, скатертини та рушники, і зроблені з цукерок квіти і ляльки, і буси та прикраси з бісеру та скла, і малюнки в різних техніках. Міський голова Андрій Дяченко вручив солодощі майстриням-чарівницям, які представили свої роботи на виставці: Компанієць Лідії Іванівні, Ковлаковій Людмилі Вікторівні, Кримській Надії Володимирівні, Пчелі Наталі Григорівні, Садовій Анні Олександрівні, Симашкіній Риті Анатоліївни, Ковалевській Галині Олександрівні. та членам художньої студії при міському товаристві осіб з інвалідністю «Надія» Давиденко Анастасії, Дмитру, Єфіменко Катерині, Євгену, Єлізаветі, Доброскок Ксенії.
Всіх гостей свята зустрічали чаєм з цілющих трав та смачним печивом..
О 10.00 у великому залі ПК «Меліоратор» відбулися урочисті заходи та святковий концерт. Символічно, що концерт розпочався з пісні «Каховка», яку виконав хор ветеранів «Каховські Зорі», та красивим танцем з вишитими рушниками. Голова Каховської міської організації ветеранів України Валентина Юрасова подякувала міському голові Андрію Дяченко за підтримку громадських організацій ветеранів та вручила запашний коровай.
Всіх присутніх зі святом привітав міський голова Андрій Дяченко та вручив квіти, грамоти і подарунки головам громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю Юрасовій В.С., Скін Н.І., Причині Л.П., а також вручив
подарунки і квіти 13 волонтерам громадських організацій ветеранів та осіб з інвалідністю ( Маховик Алісі Григорівні, Єрохіну Олександру Івановичу, Хлистовій Любові Олексіївні, Шишкун Тетяні Іванівні, Компанієць Лідії Іванівні, Дюбо Світлані Григорівні, Бондаренко Раїсі Микитівні, Ратушу Анатолію Івановичу, Врадій Валентину Володимировичу, Осипову Миколі Антолійовичу, Манюкову Віктору Григоровичу, Клюєвій Ользі Анатоліївні, Гладковій Антоніні Петрівні), та 6 активістам ветеранського руху (Кузьміній Лілії Миколаївні, Пчелі Наталії Григорівні, Шешені Раїсі Василівні, Ружицькій Валентині Єгорівні, Беляцькій Марії Трифонівні, Орищенко Світлані Петрівні).
З особливою теплотою міський голова Андрій Дяченко привітав та вручив подарунки «золотим парам» - чотирьом подружжям каховчан, які пронесли взаємні любов, повагу, відданість та вірність через 50 років спільного життя: Сінокопів Володимира Григоровича та Галину Василівну, Судар Ростилава Григоровича та Анну Іванівну, Вельямінових Віктора Кузьмича та Тамару Андріївну та Малишенко Анатолія Семеновича та Валентина Миколаївна.
Директор територіального центру соціального обслуговування Людмила Бендеберя привітала зі святом студентів Університету третього віку, побажала продовжувати енергійне, цікаве та активне життя, брати участь у всіх заходах, які проводить терцентр та запросила всіх присутніх людей поважного віку до навчання в Університеті.
В ході свята слухачі університету Третього віку демонстрували свої таланти - танцювали «Вальс», спортивний танець, показували сатиричний номер «Тече вода каламутна», співали хором пісні, показували веселу танцювальну сценку «Спортивні бабусі» та навіть сценку на англійській мові - «Зустріч у барі».
Гостей свята вітали: ансамбль «Ритм» ЗОШ №4, учасники студії спортивного бального танцю «Престиж», солісти АК «Меліоратор», учні Каховської школи мистецтв Діана Акімова та Михайло Бойко, народний вокальний ансамбль «Вербиченька», бард Валерій Ралко, Наталія Гусарова та Володимир Юлюгін.
З нагоди Дня людини поважного віку 30.09.2019 - 01.10.2019 отримали вітання та подарунки вдома 9 найстарших жителів нашого міста - ветеранів війни. Міський голова особисто відвідав, привітав та вручив подарунок найстаршій каховчанці - учаснику війни - Контур Марії Прокопівні, якій у квітні 2019 виповнився 101 рік.
Свято відбулося під патронатом міського голови Андрія Дяченка, за підтримки відділу культури і управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, за участі територіального центру соціального обслуговування, ветеранського активу міської організації ветеранів України та слухачів Університету третього віку. Подарунки та квіти на свято придбані за рахунок коштів платників податків міста Каховки.
Ми щиро дякуємо жителям Каховки поважного віку за внесок у розбудову нашої держави, за життєву мудрість, яку ви передаєте молодому поколінню і бажаємо усім вам міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.

Начальник управління Андрій Скрипніченко