UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПРО ВІДЗНАЧЕННЯ В МІСТІ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ГРОМАДЯН ПОВАЖНОГО ВІКУ ТА ДНЯ ВЕТЕРАНА


02.10.2018

1 жовтня з 9.00, в приміщенні ПК «Меліоратор» ветеранським активом міста, за підтримки відділу культури Каховської міської ради, організовано виставку виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва та святковий «солодкий стіл» з чаюванням (чаї з цілющих трав) для гостей свята. Міський голова Андрій Дяченко привітав майстрів зі святом та вручив солодощі.
О 10.00 у малому залі ПК «Меліоратор» відбулися урочисті заходи та святковий концерт. Всіх присутніх зі святом тепло привітав міський голова Андрій Дяченко та вручив квіти, грамоти і подарунки головам ветеранських організацій міста, а активістам ветеранського руху та волонтерам - подарунки. Як подяку за підтримку громадських організацій ветеранів, голова Каховської організації ветеранів України Юрасова В.С. вручила міському голові запашний каравай.
01.10-02.10.2018 отримали вітання та подарунки найстарші ветерани - жителі нашого міста. Міський голова особисто відвідав, привітав та вручив подарунок учаснику війни Контур Марії Прокопівні, якій у квітні 2018 виповнилося 100 років.

Начальник управління                     Андрій Скрипніченко

Фото: