UKR
П'ятниця 15 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Про позапланову перевірку територіальної системи централізованого оповіщення


04.06.2021

Згідно з дорученням Прем’єр-міністра України від 17 травня 2021 року №1/8.2/1835-21, на виконання завдань, визначених протоколом позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17 травня 2021 року №30, виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє, що 08 червня поточного року буде здійснюватись позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.

       У рамках перевірки, для забезпечення інформування жителів Каховської територіальної громади заплановані наступні заходи:

       - 08 червня 2021 року о 12:05 год. — включення електросирен системи оповіщення;

       08 червня 2021 року з 12:10 до 12:20 год. — доведення до населення навчальної інформації з питань цивільного захисту телерадіоканалами ПАТ НСТУ “Херсонська регіональна дирекція UA:ХЕРСОН”.

       Регіональна система централізованого оповіщення призначена для інформування та оповіщення органів влади, формувань цивільного захисту та населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

       Кожному громадянину необхідно пам’ятати, що повідомлення про загрозу або виникнення небезпечних подій (аварії, катастрофи, стихійні лиха) здійснюється за допомогою проводового та ефірного радіомовлення, телебачення та інших засобів масової інформації.

       Перед терміновою інформацією передається сигнал цивільного захисту “УВАГА ВСІМ” – попереджувальний голосовий або звуковий сигнал про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, який розповсюджується за допомогою уривчастого звучання електросирен, частих гудків підприємств, ударів у дзвони культових споруд, інші металеві предмети, трансляцією в мережі радіомовлення і телебачення спеціальної фонограми. Звучання попереджувального сигналу “УВАГА ВСІМ” триває 3-5 хвилин. Повідомлення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій озвучуються державною мовою та включають інформацію про характер та місце виникнення надзвичайної ситуації, зону можливого ураження, порядок дій населення, види захисту тощо. Тривалість доведення повідомлень, що передаються усіма мережами радіомовлення і телебачення, — не менше 5 хвилин та, за необхідністю, повторюються через кожні 10-15 хвилин.

 

Фото: