UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПРИВІТАННЯ 105 – РІЧНОГО КАХОВЧАНИНА!


23.08.2017

23 серпня 2017 року відзначив славний 105 - річний ювілей найстарший житель нашого міста - Михайлов Микола Олександрович.
Міський голова Андрій Дяченко тепло привітав Миколу Олександровича, висловив йому щиру вдячність за сумлінну працю, виховання дітей і онуків, побажав йому здоров’я, щастя, довгих років життя, добра і миру, та вручив квіти і подарунок від платників податків міста Каховки.
Від Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Дяченко передав Миколі Олександровичу щирі вітання і грошовий подарунок.
До ювіляра завітали також начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Андрій Скрипніченко, начальник відділу управління праці Олена Спільна та голова первинної ветеранської організації житломасиву Свєтлово Валентина Юрасова. Всі присутні привітали Миколу Олександровича з ювілеєм та побажали міцного здоров’я.
Народився Микола Олександрович у Краснодарі. Працював на виробництвах, пов’язаних із добуванням граніту, має майже 55 років трудового стажу.
У важкі воєнні роки Микола Олександрович самовідданою працею приймав участь у відродженні нашої країни, працюючи в тилу; має статус «учасник війни». У Миколи Олександровича дружна родина, яка дарує йому повагу, любов та піклування: 2 дітей, 3 онуків, 5 правнуків.  Дружина Миколи Олександровича, на жаль, померла у 2002 році.
  Низький уклін Вам, Миколо Олександровичу, за ту важку життєву дорогу, по якій Ви достойно йдете! Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, радості і задоволення від життя. З ювілеєм!

 

Фото: