UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПРИВІТАННЯ 100 – РІЧНОЇ КАХОВЧАНКИ


05.04.2018

Сьогодні відзначає свій 100-річний ювілей каховчанка Контур Марія Прокопівна. Вона народилася 05 квітня 1918 року у с. Сокіл, Кам’янець - Подільського району, Хмельницької області. Все життя працювала у колгоспі, має понад 40 років трудового стажу.

Міський голова Андрій Дяченко тепло привітав Марію Прокопівну з ювілеєм, побажав їй міцного здоров’я, довгих років життя, добра і миру, та вручив квіти і подарунок від платників податків міста Каховки - мультиварку.
Від Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Дяченко передав Марії Прокопівні вітання і грошовий подарунок.
Привітали з ювілеєм Марію Прокопівну начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Андрій Скрипніченко та начальник відділу управління праці Олена Спільна.
У важкі воєнні роки Марія Прокопівна щоденною самовідданою працею приймала участь у відродженні нашої країни, працюючи в тилу; має статус «учасник війни». Марія Прокопівна має доньку, двох онуків та 3 правнуків.
  Низький уклін Вам, шановна Маріє Прокопівно, за ту важку життєву дорогу, по якій Ви достойно йдете! Бажаємо Вам міцного здоров’я, багато прекрасних добрих днів, турботи близьких і рідних, щастя і всіх благ земних! З ювілеєм!

 

Фото: