Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Привітай олімпійців херсонщини !

04.07.2016

В області створено «Книгу побажань Херсонщини. XXXI літні Олімпійські ігри -2016», яка міститиме підписи та побажання для олімпійських спортсменів Херсонщини - членів національної

олімпійської команди України на ХХХІ літні Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Саме тому на Херсонщині, в кожному районі області оголошується Марафон збору підписів та побажань на підтримку наших Олімпійців. Усі бажаючі можуть у будь-якому вигляді надіслати

власні меседжі зі словами підтримки на електронну адресу управління молоді та спорту ОДА oblsport@ukr.net. Найоригінальніше побажання буде відзначено.

По закінченню збору слів підтримки для спортсменів, всі побажання будуть укладені до «Книги побажань Херсонщини. XXXI літні Олімпійські ігри - 2016» і під час урочистості 08 липня о 16:00 на площі Свободи, будуть передані нашим спортсменам.