UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ “VIDLIK PROJECT”


05.02.2018

4 лютого на базі Каховського міськвиконкому відбулась презентація проекту "VIDLIK project", який з’явився в Каховці завдяки випускниці ЗОШ № 5 та колишньому члену міської Ради з питань молодіжної політики Віри Вовк, а в проекті вона менеджер зв’язків з населеними пунктами. В презентації взяли участь також координатор проекту Євгенія Відіщева та режисер, перформер Антон Романов (обидва м. Київ).
"VIDLIK project" - це освітній соціально-культурний проект, спрямований на розвиток культури в маленьких містах та селах України, шляхом залучення молоді у створення власних культурних та соціальних ініціатив. Це 10-денна поїздка творчої команди у певний населений пункт, під час якої учасники проекту навчаться створювати власні продукти мистецтва. Мета проекту:
- створення в кожному населеному пункті платформи для саморозвитку місцевої молоді та, відповідно, створення молодіжної ініціативи, яка буде діяти і після проекту, співпрацюючи з командою та залучаючи до культурної діяльності всіх жителів міста;
- створення умов для майбутньої діяльності платформи та ініціативи;
- поширення ідеї продуктивного патріотизму та культу успішності серед місцевої молоді та підлітків;
- поширення та розвиток сучасного українського мистецтва;
- сприяння формуванню громадянського суспільства.
Перше місто, в якому вже побували (5-14.01.2018) учасники проекту і успішно його реалізували було м. Щастя Луганської області, а 16-25 лютого 2018 року команда проекту (10-15 чол.) завітає до Каховки. Перша зустріч відбудеться 16 лютого в 17:00 в актовій залі ЗОШ № 5. Проект в Каховці підтримали відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту.

Фото: