UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин“ПРЕШИЙ ДЗВОНИК” СКЛИКАЄ ШКОЛЯРІВ


01.09.2015

Сьогодні перший дзвоник пролунав для 3549 учнів 7 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Вперше до школи пішов 471 першокласник, а для 179 учні 11-х класів це останній "перший дзвоник" в стінах рідної школи. Також до школи пішли 98 дітей -сиріт та дітей у складних життєвих обставинах, зібратися яким до школи допомогли за рахунок міської програми "Діти Херсонщини" з профілактики дитячої злочинності та соціального сирітства.
Привітати школярів та педагогів прийшли гості з органу місцевого самоврядування, підприємств та організацій міста. Міський голова Олександр Карасевич цього року завітав до учнів ЗОШ № 6, де вручив подарунок - три новенькі комп’ютери. А завдяки компанії «Каргілл» та її Каховській філії, яка не один рік допомагає каховській освіті, цього року, за кошти компанії, навчальні кабінети ЗОШ № 3, 4, 5, 6, поповнилися сучасними інтерактивними дошками.
Варто відзначити і високу для невеличкого міста якість освіти, яку надають у наших школах. Так Український центр оцінювання якості освіти опублікував рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів країни за результатами цьогорічного ЗНО з української мови та літератури, яке було обов’язковим для усіх випускників. Так от, з 7264 позицій рейтингу НВК "Гімназія" посіла 341 місце (треті в області), ЗОШ №5 - 1216, СЗОШ №2 - 1473, ЗОШ №1 - 1551, ЗОШ №4 - 1742, ЗОШ №3 - 2361, ЗОШ №6 - 3586.
Сьогодні звідусіль лунали щирі слова подяки за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів України. А всім учням зичили цілеспрямованості й наполегливості в оволодінні знаннями.