UKR
Понеділок 21 Січня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ПРЕДСТАВНИКИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ З КАХОВЧАНАМИ


03.08.2017

Сьогодні, 3 серпня, відбулася публічна зустріч-дискусія представників Європейського союзу з молоддю та активістами Каховки. Головний експерт дискусії, голова відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас зацікавив аудиторію інформацією про види допомоги, яку Євросоюз надає Україні.
Основними темами дискусії були:
1. Ключові напрями відносин між Україною та ЄС;
2. Інформаційні ресурси Представництва ЄС;
3. Знайомство з освітніми та культурними можливостями для міста;
4. Ініціативи і програми Представництва ЄС у сфері культури.

Каховчани почули багато цікавої інформації про впровадження проектів і реформ за підтримки Євросоюзу. І ще раз переконались, що Європа - це не тільки географія, а ідея, яка змінює суспільство зсередини.

Особливу увагу спікери приділили проектам, пов’язаним з конфліктом з Росією та вирішенням проблем біженців на території України. Окремо експерт розповів про програму "Erasmus+" та програму обміну студентів, про програму "Креативна Європа", що включає в себе підтримку фестивалів, конкурсів та інших культурних заходів. Представники Євросоюзу в Україні закликали каховчан приймати участь в цих программах та залучати допомогу Евросоюзу до Каховки.
О 15:30 на площі біля дубів на каховчан чекала гра-квест про Європейський союз, в якій жителі нашого міста, особливо учні Каховської гімназії продемонстрували блискучі знання про Євросоюз. За що від організаторів зустрічі отримали подарунки і сувеніри: футболки, кепки та браслети з символікої ЄС. Тож, зустріч була насичена позитивними емоціями та новими знаннями, які, сподіваємося, каховчани перетворять на успішні проекти.

Калініна Каріна,

практикант відділу молоді та спорту

2017

 

Фото: